יחידות חוץ DVMS ECO – MINI VRF

הפעלה במצב חימום או קירור
דגמים: 8-14 כוח סוס כמות
כמות מאיידים: עד 12 מאיידים
התקנה: יחידות קלות 100-135 ק"ג הניתנות להנפה ללא מנוף ומתאימות בגודלן להתקנה במסתור הכביסה.

HEAT RECOVERY
הפעלה של יחידות פנים שונות בחימום ובקירור בו-זמנית באמצעות מעגל קירור יחיד המאפשרת יעילות אנרגטית מקסימלית בהפעלה ורסטילית של מבנים.

  • יעילות גבוהה
  • אמינות גבוהה
  • גמישות בשימוש על פי הצורך – מוצר מנצח
  • מוביל וחדשני

מאפיינים ויתרונות

היעילות הגבוהה בעולם במערכות VRF – על פי סקירה של מכון התקינה האמריקאי למיזוג אוויר (AHRI).
אינוורטר מלא – כל המדחסים מונעים בויסות סל"ד, עם ויסות תפוקה רציף, התורמים להתפלגות שמן מאוזנת, יעילות גבוהה ופעולה מהירה.
מעגל קירור משופר – Intercooler + Vapor Injection – דרגת ביניים במדחס, בשילוב מחליף חום, אשר יוצרים הגדלה משמעותית בתת-הקירור וריסון טמפרטורת הדחיסה, ומובילים להגדלת התפוקה והנצילות, שיפור אמינות המערכת ופעולה משופרת של שסתומי ההתפשטות.
יעילות הפרדת שמן מוגברת – מבנה המדחס מאפשר הפרדת שמן יעילה התורמת לזליגת שמן נמוכה למערכת ושיפור במעבר החום לסוללות.

להשיג יעילות אנרגיה גבוה עם מערכת ה- DSI
DSI היא מערכת דור שלישי המשתמשת במדחס Dual Inverter. זרימת מדחס הקירור והביצועים התפעוליים של המנוע משודרגים. עם מערכת זו,ה- DSI משיגה יעילות אנרגטית גבוהה. שני המדחסים פועלים יחד כדי שעמידות המדחס הכוללת נשמרת לזמן ארוך יותר. עם האצת מהירות המדחס ופתיחה בו-זמנית, DVM S מספק קירור מהיר וביצועי חימום. בנוסף, DVM S מקדם איזון שמן יציב ושווה ללא הצורך בצינור איזון נוסף.

לצמצם את ההוצאות עם התקנה קלה וגמישה
עם 28 כוחות סוס (HP), הקיבולת הגדולה של יחידת ה- S DVM מאפשרת התקנה חסכונית עם טביעת רגל קטנה יותר וקלה יותר. התקשורת הלא-קוטבית בין היחידות הפנימיות והחיצוניות מקדמת עבודת חיווט קלה יותר. התקשורת הלא-קוטבית היא בטוחה יותר משום שהיחידה החיצונית מגנה על עצמה אם כבל התקשורת מחובר בטעות למסוף כוח.S DVM מספקת אורך צנרת ארוך של עד 220 מטר, ללא ירידה בביצועים. בעזרת טכנולוגיה זו, ההתקנה זמינה עבור גובה מרבי של 110 מטר, שווה ערך לבניין 20 קומות. מרחק הצנרת רחוק בין היחידות החיצוניות והפנימיות, כך שהיחידות הפנימיות הבודדות מבצעות בקרת חיבור קיבולת והשוואת קירור אוטומטית. תהליך זה משפר את הביצועים המאוזנים בין היחידות.

לגלות ולפתור בעיות בקלות עם רכיב ההזמנה והניהול (ACM)
ל-DVM S יש מערכת ניהול חכמה המאפשרת אבחון עצמי, הזמנה אוטומטית, ניהול אוטומטי והעברת נתונים ניידת.ה- DVM S מנטרת את מצב הפעולה ומציגה קוד שגיאה בתגובה לסימנים של פעולה לא תקינה, דבר המאפשר למשתמשים לטפל בבעיה בקלות. אם יש תקלה ביחידה החיצונית, ה-30 הדקות האחרונות של הנתונים התפעוליים מאוחסנים לגיבוי אוטומטי. פתחים קטנים בחלק הקדמי של היחידה החיצונית מקדמים בדיקת מעמד יחידה פשוטה והגדרת אפשרות. עם תוכנת ה-S-Checker, משתמשים יכולים לשלוט במערכת עם מחשב, טלפון חכם או מחשב לוח, כך שניהול הוא פשוט ונוח. ACM מקדם זמן הזמנה מופחת ל-S DVM, במרחק של 50 דקות. תוצאות הבדיקה מאוחסנות ומדווחות באופן אוטומטי.

להקטין השפעה סביבתית עם יעילות אנרגיה גבוהה
מערכת ה- DVM S משיגה יעילות אנרגטית גבוהה באמצעות השימוש במדחס Dual Inverter עם מערכת הזרקת החמקן. מדחס זה מספק קירור חזק, מהיר וחימום עם צריכת אנרגיה מינימאלית. שימוש ביחידות אלה מסייע לחסוך באנרגיה ואיכות הסביבה. בנוסף, היחידות עוזרות להפחית את החומרים רעילים דרך השימוש בR-410A, קירור ידידותי יותר לסביבה. חומרים רעילים מופחתים כוללים כספית, עופרת וקדמיום. עם טכנולוגיה ידידותית לסביבה, DVM S השיגה הסמכת (RoHS) להגבלת חומרים מסוכנים. דגמי סמסונג חיבור משותף רב (FJM) ותקרת מזגן (CAC) צורכים פחות חשמל מאשר מותגים אחרים. מודלים אלה עברו את דרישות האנרגיה נאכפו על ידי האיחוד האירופי.

להפחית שיבושים ופעולה שקטה 12 שעות ביממה
המאווררים החיצוניים של מערכת ה- S DVM כוללים מערכת בקרת פעולה שמפחיתה באופן דרסטי את רמות רעש. הפעולה השקטה נמשכת 12 שעות, כך שמשתמש יכול לנצל את ירידת הסחות דעת במהלך הלילה.

אמינות גבוהה

קירור כרטיסי האינוורטר באמצעות קרר נוזלי – הבטחת פעולה אמינה בסביבה חמה, מניעת חדירת לכלוך לכרטיסי האינוורטר, אמינות ויציבות גבוהה יותר ממערכות הפועלות באמצאות קירור אוויר. ציפוי דו-שכבתי לסוללת המעבה – סוללת המעבה מכוסה בציפוי אפוקסי אקרילי למניעת קורוזיה, וציפוי עליון הידרופילי המונע הצטברות נוזלים.
רמת שמן גבוהה במדחס – מדחסי האינוורטר של סמסונג מכילים כמות גדולה של שמן (1300cc), בשילוב עם יעילות הפרדת שמן מוגברת הודות למבנה המדחס הייחודי, המערכת שומרת על אמינות גבוהה גם במקרים של התקנה עם צנרת ארוכה והפרשי גבהים גדולים.

אנחנו כאן בשבילך

יותר מ- 10000 חברים נמצאים בקרבת מקום.

דילוג לתוכן